fbpx
O mnie » Manager w opałach
2
page-template-default,page,page-id-2,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge


Cześć,

Miło mi, że zajrzałeś, aby mnie lepiej poznać. Mam nadzieję, że w tym co piszę na blogu znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania.

Nazywam się Anna Achremienia i jestem praktykującym managerem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu. Widziałam całkiem sporo biznesowych sinusoid – potknięć, upadków i wzlotów zarówno osób indywidualnych jak i zespołów i firm.

Dzisiaj chcę się z tobą podzielić tym wszystkim czego się nauczyłam i doświadczyłam, abyś z pracy czerpał przyjemność i satysfakcję, obniżył poziom stresu i zaskoczenia i był uważany za profesjonalistę w tym co robisz.

Spotkałam i pracowałam ze wspaniałymi mentorami biznesu i wiem jak bardzo tacy ludzie potrafią ułatwić życie. Dzisiaj ja mogę pomóc tobie. Dzisiaj mam nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktykę biznesową zdobytą w małych, średnich i dużych firmach, w wielofunkcyjnych zespołach międzynarodowych, przy realizacji ambitnych, innowacyjnych i wielopoziomowych projektów technicznych.

Jestem z zainteresowania, wykształcenia, a nawet urodzenia, człowiekiem sprzedaży. Sprzedaż jest w mojej ocenie najwszechstronniejszą umiejętnością potrzebną w każdej dziedzinie życia. Sprzedaż to dla mnie nie tylko wyniki, które są zawsze celem mojego działania, ale LUDZIE.


To codzienny kontakt z tysiącami osób o różnym doświadczeniu, wykształceniu, wieku, branży, z nieustającymi pytaniami i pragnieniami bycia efektywnymi specjalistami, managerami, dyrektorami uświadomił mi, że rozwijanie ludzkich kompetencji, umiejętności, pobudzanie ludzi do osiągania celów i ciągłego ulepszania siebie samych, jest moją prawdziwą pasją i tym co daje mi skrzydła. Aby móc pomagać skończyła studia „Coaching, mentoring, konsulting”, zostałam trenerem profilu osobowościowego Persolog, uczestniczę w kursach, wykładach, czytam i sama się rozwijam.

Kim zatem jestem? People helperem. Brzmi dziwnie, bo nie ma na to w języku polskim określenia zgrabniej pasującego, niż to angielskie określenie. Świat ma już people helperów. Mam nadzieję zostać twoim.

I coś na koniec.

Prywatnie kocham podróże. Pływałam katamaranem w Tajlandii, objechałam motocyklem USA, widziałam zorzę polarna za kołem podbiegunowym, całkowite zaćmienie słońca w Turcji i wieloryby w Kalifornii. W wolnym czasie jeżdżę rowerem, śpiewam, czytam i spotykam się z moimi przyjaciółmi.

Właśnie zmieniam swój tryb życia na przewlekle zdrowy.Nie wszystko idzie zawsze zgodnie z planem. Czasami nawet nie masz planu. Jestem, aby Twoje plany się realizowały i abyś nie dał się życiu zaskoczyć.